Łatwy zwrot towaru
Bateryjna latarka kątowa ze skupiona wiązką swiatła Streamlight Knucklehead Spot z ruchomą głowicą dla strażaków i służb ratunkowych.
Mocna, daleko sięgającą wiązka światła latarka kątowa Streamlight Knucklehead Spot ułatwia zlokalizowanie zagrożeń i poszkodowanych z większej odległości. W połączeniu z ruchomą głowicą, silna, przebijająca się bez trudu przez dym wiązka światła daje strażakom większe możliwości w radzeniu sobie z zmieniającymi się warunkami.
Streamlight Knucklehead Spot zasilania 4 bateriami alkalicznymi typu AA R06. Wersja Spot o skupionej wiązce światła i zwiękoszonym zasięgu - 210 m w trybie mocny.
Spełnia wymogi norm: Class I, Div. 2, Groups A,B,C,D; Class II, Div. 2, Groups F,G; Class III T3C
Tryby oraz czasy pracy:
- Mocny: 180 lumenów, zasięg 210 m, czas pracy 3 h 30 min
- Tryb oszczędny – 55 lumenów, zasięg 115 m, czas pracy 16 h
- Tryb moonlight: oświetlenie o niskiej mocy do stosowania w sytuacjach awaryjnych, czas pracy 20 dni
- Światło pulsujące: czas pracy 8 h
FUNKCJE LATARKIK KĄTOWEJ STREAMLIGHT KNUCKLEHEAD SPOOT:
- Solidny, sprężynowy klips ułatwiający przypięcie latarki do strażackiego stroju bojowego
- Głowica może odchylać się pod kątem 210 stopni i obracać o 360 stopni
- Wyjmowany magnes o sile przyciągania 57 kg ma zdejmowaną gumową stopkę i uwalnia obie ręce do pracy
- Gumowy włącznik przystosowany do łatwej obsługi dłońmi w ciężkich rękawicach
- Waga z bateriami 519 g
- Wytrzymała na uderzenia, wyjątkowo solidna obudowa z nylonu zapewnia niezrównaną trwałość
- Klasa wodoszczelności IPX4
- Wytrzymałość na upadek z wysokości 2 m
- Identyfikację urządzenia umożliwia numer seryjny
- długość 23,4 cm
Czas pracy: | 180 lm - 3 h 30 min ,
55 lm - 16 h ,
pulsujący 8 h ,
moonlight - 20 dni |
Maksymalny strumień świetlny (lm): | 180 |
Zasięg: | 210 |
Źródło światła: | C4®power LED |
Rodzaj zasilania: | Bateryjne |
Źródło zasilania: | 4 x AA |
Wymiary (mm): | 23.4 cm x 7.2 cm x 7.0 cm ,
519 g |
Wodoodporność: | IPX7 |
Odporność na upadki: | 2 m |
Elementy zestawu: | Bateryjna latarka kątowa Stramlight Knucklehead Div 2 Spot |
Gwarancja - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.
Ograniczona dożywotnia gwarancja firmy Streamlight.
Firma Streamlight udziela gwarancji na wszelkie wady na cały okres użytkowania. Gwarancja ta nie obejmuje baterii i żarówek, a także nieprawidłowego użytkowania i normalnego zużycia. Naprawimy, wymienimy lub zwrócimy cenę zakupu tego produktu, jeśli uznamy go za wadliwy.
Ograniczona dożywotnia gwarancja nie obejmuje również akumulatorów, ładowarek, przełączników i elektroniki, na które udzielana jest dwuletnia gwarancja, pod warunkiem okazania dowodu zakupu.
Seria Sidewinder i Sidewinder Compact, KeyMate USB, Bandit i Bandit Pro nie są objęte ograniczoną dożywotnią gwarancją.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące gwarancji produktu Streamlight, skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem 519 309 783, bądź poprzez e-mail: serwis@mactronic.pl
Pamiętaj, odsyłając do nas uszkodzną latarkę opisz usterkę oraz zamieść dowód zakup. Gwarancję należy kierować bezpośrednio do autoryzowanego centrum serwisowego.
Wyłącznym dystrybutorem oraz autoryzowanym centrum serwisowym marki Streamalight w Polsce jest Mactronic Group Sp. z.o.o. ul. Stargardzka 4, 54-156 Wrocław.
