Informacje o sklepie

Jesteśmy sklepem stworzonym z myślą o ludziach podzielających naszą pasję
– zapaleńcach ASG i fanach militariów, poszukujących wysokiej jakości wyposażenia. Naszą misją jest dostarczyć latarki taktyczne, oświetlenie do broni, czołówki i latarki patrolowe spełniające najwyższe oczekiwania. W asortymencie posiadamy profesjonalne, wysokiej jakości oświetlenie, akcesoria do latarek, ubrania, noże i scyzoryki, a także części serwisowe uznanych polskich i światowych marek.
Przygotowujesz się do misji? Nie mogłeś lepiej trafić - w sklepie Tacticalpro.pl odnajdziesz wyposażenie i akcesoria, które zapewniają przewagę na polu walki.
W sytuacjach, w których detale decydują o sukcesie, możesz liczyć na wsparcie ze strony sprzętu renomowanych producentów, takich jak Mactronic, Streamlight, CAA, Buck Knives.
W naszej ofercie znajduje się wysokiej klasy oświetlenie – latarki taktyczne, patrolowe i czołówki Mactronic. Wrocławska firma, będąca europejskim liderem
w produkcji i dystrybucji oświetlenia przenośnego, zdobyła zaufanie klientów na całym świecie zaawansowaniem technologicznym, najwyższą odpornością produktów
i wyjątkowym designem swoich latarek.
Koniecznie sprawdźcie asortyment marki Streamlight, która może poszczycić się projektowaniem oświetlenia militarnego tworzonego na potrzeby wojsk USA. Najnowsze, uniwersalne latarki producenta zostały sprawdzone m.in. na misjach w Iraku i Afganistanie. Listę produktów dedykowanych broni palnej uzupełnia sprzęt marki CAA Tactical - wśród nich są magazynki, kolby, chwyty pistoletowe czy chwytaki do łusek.
O tym, że solidny nóż może w odpowiednich rękach stanowić niezawodne wsparcie, nie musimy nikogo przekonywać. W naszym sklepie znajdziecie noże myśliwskie, survivalowe, taktyczne, a nawet wędkarskie marki Buck Knives. Wykonane z wysokiej klasy komponentów i doskonałej jakości stali są znakomitym uzupełnieniem niezbędnego wyposażenia.
pixel